Zadnje aktivnosti

Posljednje aktivnosti korisnika mogu vidjeti samo registrirani korisnici.

Online korisnici

Online korisnike Agrokluba mogu vidjeti samo registrirani korisnici.
Za potpune funkcionalnosti ovih servisa, prijavi se.

Promo

  • Iznuda
  • 13.12.2024. 13:00
  • Dobojska regija, Republika Srpska, Doboj

Filmske scene u Doboju: Pucali u vlasnika iz puške i oduzeli mu stoku

Četiri osobe prvo su fizički napale, a potom i pucale na vlasnika stoke, koju su na kraju oduzeli.

Foto: Foto baza/Ajdin Kamber (ilustracija)
  • 424
  • 48
  • 0

U najmanju ruku filmske scene odigrale su se ove sedmice u Doboju kada su naoružane osobe fizički napale Tešnjaka te pucali iz puške prema njemu primoravajući ga da im preda krupnu stoku.

Napadači su uhapšeni u srijedu, 11. decembra, javila je policija, navodeći da je riječ o licima inicijala S.I. i M.I., oba s područja grada Doboja.

U toku je potraga za još dvije osobe, dok su uhapšeni uz izvještaj o izvršenom krivičnom djelu predati u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva Doboj.

"Za navedena lica postoji osnov sumnje da su na području Doboja fizički napala oštećeno lice sa područja Tešnja, FBiH, nanijevši mu tjelesne povrede, a potom je jedan od osumnjičenih lica ispalio nekoliko hitaca iz vatrenog oružja – automatske puške prema oštećenom, primoravajući ga da im preda krupnu stoku što je isti i učinio", stoji u saopćenju policiije.

Oštećenom je pričinjena materijalna šteta u iznosu od oko 1.700 KM.

Iz policije su nisu naveli više detalja, a kako nezvanično pišu Nezavisne, u pitanju su od ranije neraščišćeni računi između osumnjičenih i oštećenog, koji je tog dana došao kod njih, a oni su mu uzeli jedno od teladi koje je dovezao.


Tagovi

Iznuda Hapšenje Oduzeta stoka Pucnjava Tešanj


Autorica

Selma Mujić

Više [+]

Diplomirani žurnalista i digitalni marketing menadžer, s višegodišnjim iskustvom u tv i web novinarstvu.