Pretraga tekstova
Oni su je dobili u box, okrenula se, vidjela priliku i "đipila" preko trepe i ograde, ispričao je vlasnik za mojportal.
Traži se krava pasmine limousin Božidara Berečkog, vlasnika OPG-a iz Šuplje Lipe kod Daruvara (susjedna Hrvatska, op.ur.). Kako je ispričao za mojportal.hr, tokom istovara u Gudovcu, još u četvrtak, preskočila je ogradu i pobjegla!
"Oni su je dobili u box, okrenula se, vidjela priliku i 'đipila' preko trepe i ograde", rekao im je pojašnjavajući da ova mesna pasmina goveda nije na vezu, već je riječ o poludivljoj životinji teškoj između 500 i 600 kilograma, koja nije u doticaju s puno ljudi.
Više od pola godina provodi na paši, a s njima je preko zime. Riječ je o životinji staroj pet godina koja ima i tele staro šest mjeseci.
Odbjegla limuzinka, a prema informacijama koje su dobili s Bjelovarskog sajma, navodno je jučer viđena u Donjem Markovcu, mjestu desetak kilometara udaljenom od Gudovca.
Junice pobjegle s imanja u susjedstvu - traže ih i dronovima
Sada treba utvrditi je li riječ o grlu ovog vlasnika.
Ovo, doznali su s ovog portala, nije prvi takav slučaj na sajmu. Direktor Zlatko Salaj otkrio im je da su sličan imali prije nekoliko godina, a kravu su pronašli lovci u šumi pokraj Gudovca. Uspjeli su je vezati i vratiti vlasniku.
Izvori
Tagovi
Odbjegla krava Limuzinka Božidar Berečki Gudovac
Autorica
Više [+]
Diplomirani agronom s dugogodišnjim iskustvom u novinarstvu. Urednica je portala Agroklub i donosi najnovije vijesti iz svijeta poljoprivrede.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
#RuralFoto #Selo U srcu proljeća, dok miris cvjetova mami pčele, ova stara kuća stoji kao nijemi svjedok nekih prošlih vremena. Njeni zidovi, isprepleteni ciglom i drvetom, pričaju priče o radu, ljubavi i zajedništvu. Okružena voćnjacima u... Više [+]
#RuralFoto #Selo
U srcu proljeća, dok miris cvjetova mami pčele, ova stara kuća stoji kao nijemi svjedok nekih prošlih vremena. Njeni zidovi, isprepleteni ciglom i drvetom, pričaju priče o radu, ljubavi i zajedništvu. Okružena voćnjacima u punom cvatu, ona podsjeća da prava ljepota sela nije u savršenstvu, već u harmoniji prirode i tradicije. U ovom prizoru, prošlost i sadašnjost dišu istim dahom.
Danijela Plavšić
prije 2 dana
Ove godine žiri će imati veoma težak zadatak, mnogo dobrih fotografija, koje su mnogo više od same slike, jedna od njih je i ova. Moj favorit je ova Više [+] :) mnogo toga otkriva osim toga što je dobrog kvaliteta ugao fotografisanja, svijetlost, kontrast boja itd.