Zadnje aktivnosti

Posljednje aktivnosti korisnika mogu vidjeti samo registrirani korisnici.

Online korisnici

Online korisnike Agrokluba mogu vidjeti samo registrirani korisnici.
Za potpune funkcionalnosti ovih servisa, prijavi se.

Promo

  • Vinski događaj
  • 01.02.2025. 09:00
  • Sarajevo kanton, Federacija Bosne i Hercegovine, Sarajevo

Vinoljupci, jeste li spremni: Odbrojavamo sitno do "Sarajevo Wine Festa"

Ovaj vinski događaj u bh. prijestolnici okupit će više od 70 izlagača iz zemlje i inostranstva, koji će predstaviti više od 290 vrhunskih etiketa vina.

Vinoljupci, jeste li spremni: Odbrojavamo sitno do "Sarajevo Wine Festa"
Foto: Sarajevo Wine Fest
  • 64
  • 5
  • 0

Glavni grad Bosne i Hercegovine postaje epicentar vinske scene- bliži se 18. izdanje Internacionalnog festivala vina i gastronomije "Sarajevo Wine Fest 2025".

Ovaj vinski događaj u bh. prijestolnici okupit će više od 70 izlagača iz zemlje i inostranstva, koji će predstaviti više od 290 vrhunskih etiketa vina.

Iako je vino zvijezda večeri, posjetitelji će imati priliku uživati i u bogatoj gastronomskoj ponudi – domaćim sirevima, mesnim delicijama, svježim pecivima i vrhunskom maslinovom ulju, stvarajući savršenu harmoniju ukusa.

Gdje je vino, tu je i sir

B2B – nova dimenzija festivala

Novitet ovogodišnjeg festivala je BIZ2BIZ (B2B) susret, koji se održava u četvrtak, 6. februara od 16 do 18 sati. Ovaj ekskluzivni segment pruža priliku ugostiteljima, menadžerima, vlasnicima restorana i hotela da se direktno povežu s izlagačima, otvarajući vrata novim poslovnim saradnjama.

Vinska radionica

Za istinske vinske entuzijaste, festival donosi i posebnu vinsku radionicu u petak, 7. februara od 18 sati. Tema? Pjenušci Bregovite Hrvatske, a radionicu vodi renomirana Udruga Bregovite Hrvatske, koja će posjetiteljima otkriti tajne i čari pjenušavih vina ovog vinorodnog kraja.

Dakle, "Sarajevo Wine Fest 2025" će se održati 6. i 7. februara u Kongresnoj dvorani hotela Radon Plaza, u trajanju od 17 do 22 sata. Ulaznice se mogu kupiti putem sistema on-line prodaje karata Entrio.ba, ili na dane festivala na ulazu.

Cijena jednodnevne karte iznosi 50 KM, a za oba dana festivala 80 KM. Za sve posjetitelje, organizator je osigurao besplatan prijevoz autobusom od Vijećnice do hotela Radon Plaza.


Tagovi

Sarajevo Wine Fest Festival vina Radon plaza Cijena ulaznice Vinski događaj


Autorica

Selma Mujić

Više [+]

Diplomirani žurnalista i digitalni marketing menadžer, s višegodišnjim iskustvom u tv i web novinarstvu.