Pretraga tekstova
U pitanju su bila tri javna poziva koji se odnose na mlade poljoprivrednike, udruge i oblast agroturizma
Uručena su rješenja za potporu mladim poljoprivrednicima s područja Hercegbosanske županije, a ugovore je jučer potpisao ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ove županije, Božo Perić.
U pitanju su bila tri javna poziva koja se uz potporu mladim poljoprivrednicima odnose i na sufinanciranje projekata i aktivnosti udruga poljoprivrednih proizvođača te oblast agroturizma.
Ukupan iznos dodijeljenih sredstava je 95.000,00 KM, a dobilo ih je 16 korisnika: devet za potpore mladima, četiri udruge i tri korisnika u oblasti agroturizma.
Autorica
Više [+]
Diplomirani inženjer poljoprivrede sa dugogodišnjim iskustvom u povrćarstvu, zaljubljenik u organsku poljoprivredu i druge oblike alternativne poljoprivrede poput biodinamike i permakulture.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Ogledno polje u Mahali, Orašje #oglednopoljepšenica #pšenica #prinosi #rezultati
Danijela Plavšić
prije 4 dana
Nije, ima izuzetnih rezultata zavisno od lokaliteta. Nije, ima izuzetnih rezultata zavisno od lokaliteta.
Selma Mujić
prije 1 tjedan
Nažalost većina će završiti u stočnoj hrani, kvalitet loš Više [+] https://www.agroklub.ba/ratarstvo/prinosi-psenice-u-posavini-zadovoljavajuci-kvalitet-los-i-cijena-je-katastrofa/113517/