Pretraga tekstova
Ledena tuča trajala je oko desetak minuta, javljaju lokalni mediji. Tek kada prestanu padavine moći će se govoriti o eventualnim štetama na voću i povrću.
Jako olujno nevrijeme praćeno gradom pogodilo je danas u popodnevnim satima šire gradsko područje Tuzle. Uz jake pljuskove kiše padao je i led veličine graška.
Ledena tuča trajala je oko desetak minuta, javljaju lokalni mediji. Tek kada prestanu padavine moći će se govoriti o eventualnim štetama koje je današnje nevrijeme pričinilo voću i povrću.
Prema trenutnim informacijama u okolnim općinama u Tuzlanskom kantonu nije bilo leda. Kiša pada u Živinicama, Kladnju i Banovićima.
Posljednja dekada aprila: Šta nam donosi red sunca, red kiše?
Meteorolozi su najavili da će u Bosni do kraja mjeseca prevladavati promjenjive vremenske prilike, sa smjenama oblačnih i vedrijih perioda, uz mogućnost svakodnevnih padavina, pretežno pljuskovitog karaktera. U Hercegovini stabilnije i sunčanije, uz manju vjerovatnoću za kišu.
Tagovi
Autorica
Više [+]
Diplomirani žurnalista i digitalni marketing menadžer, s višegodišnjim iskustvom u tv i web novinarstvu.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
#RuralFoto #Životinje U srcu netaknute prirode, u PPG Jelen Živinice, posjetioci imaju priliku zakoračiti u svijet gdje granica između čovjeka i divljači gotovo ne postoji. Na ovoj fotografiji, tri djevojčice, okružene plemenitim jelenima,... Više [+]
#RuralFoto #Životinje
U srcu netaknute prirode, u PPG Jelen Živinice, posjetioci imaju priliku zakoračiti u svijet gdje granica između čovjeka i divljači gotovo ne postoji. Na ovoj fotografiji, tri djevojčice, okružene plemenitim jelenima, doživljavaju nezaboravan susret – trenutak u kojem ruke pružene s hranom postaju most između čovjeka i prirode. Šetnja kroz prostrane, mirne staze, dok vas prate radoznati jeleni, pruža osjećaj slobode i povezanosti s prirodom. Ovaj kadar nije samo prizor ljepote, već i podsjetnik na važnost očuvanja ovakvih prostora, gdje ljudi i životinje žive u harmoniji, poštovanju i međusobnom povjerenju