Pretraga tekstova
Svakoga dana, prelazeći najprometniju saobraćajnicu, stado ovaca dolazi na ispašu u Kampus Univerziteta Džemal Bijedić.
I ovce su željne znanja. Barem kada je riječ o stadu koje uredno dolazi na ispašu u Kampus mostarskog Univerziteta Džemal Bijedić. Naime, kako piše 24 sata.info, ovce svakoga dana dolaze do Kampusa i to prelazeći najprometniju saobraćajnicu na sjevernom ulazu u Mostar.
Premda studenti tvrde da čoban nadgleda stado s jednog od balkona solitera u Zaliku, novinari tog portala nisu uspjeli pronaći ga i doznati zašto ovce dovodi odnosno pušta na travnjak Univerziteta.
Ovce, prema onome što su doznali od slučajnih prolaznika - ne smetaju Mostarcima. Naime, čak su dobili i protupitanje: Šta Vam smetaju ovce? Došle i one po diplomu!
Foto: heebyj7Bigstockphoto
Tagovi
Ovce Mostar Univerzitet Kampus
Autorica
Više [+]
Diplomirani agronom s dugogodišnjim iskustvom u novinarstvu. Urednica je portala Agroklub i donosi najnovije vijesti iz svijeta poljoprivrede.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Strna žita...foto: Bojan K.