Pretraga tekstova
Sol&Agrifood je međunarodni sajam hrane, koji će biti održan od 9. do 12. aprila u Veroni, u Italiji. Cilj mu je direktni kontakt proizvođača sa kupcima, distributerima i profesionalcima koji se bave keteringom.
Sol&Agrifood je međunarodni sajam hrane, koji će biti održan od 9. do 12. aprila u Veroni, u Italiji. Cilj mu je direktni kontakt proizvođača sa kupcima, distributerima i profesionalcima koji se bave keteringom. Organizuju se B2B kontakti, kao i seminari.
Ideja je da se posetjiocima prikažu sirovine, odnosno šta je to na početku svakog gotovog proizvoda. Imat će priliku da degustiraju i da saznaju nešto više o maslinovom ulju, kafi, siru, pivu, pici i drugom.
Prošle godine ovaj sajam se prostirao na 4.446 metara kvadratnih. Okupio je 291 izlagača i više od 56.000 posjetilaca.
Foto: Sol&Agrifood
Tagovi
Autorica
Više [+]
Urednik portala, diplomirani novinar i ljubitelj prirode. Omiljena izreka: Tko smije taj može, tko ne zna za strah, taj ide naprijed.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!