Pretraga tekstova
Međunarodni sajam poljoprivede Agroexpo Eurasia održat će se u Izmiru, u Turskoj od 19. do 22. januara.
Međunarodni sajam poljoprivede Agroexpo Eurasia održat će se u Izmiru, u Turskoj od 19. do 22. januara. Riječ je o sajmu poljoprivrede, šumarstva i ribarstva na kojemu će biti izložena mehanizacija, stoka te plastenici.
Na najvećem sajmu u Turskoj te četvrtom najvećem sajmu u Evropi, poseban prostor i ove će godine dobiti pčelarstvo. Lani je, naime, prvi put formiran sektor za pčelare koji će se i ove godine predstaviti posjetiteljima.
Inače, na prošlogodišnjem sajmu u Izmiru predstavilo se 1.400 izlagača, a sajam je obišlo 248.000 posjetitelja. Sajam organizira Orion Fair.
Foto: agroexpo.com.tr
Tagovi
Agroexpo Eurasia Sajam Izmir Turska
Autorica
Više [+]
Diplomirani agronom s dugogodišnjim iskustvom u novinarstvu. Urednica je portala Agroklub i donosi najnovije vijesti iz svijeta poljoprivrede.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Prve malinice u Srednjoj bosni ! ❤️