Pretraga tekstova
Međunarodni sajam poljoprivrede u Kielcu, u Poljskoj, održava se od 17. do 19. marta.
Omiljeni sajam poljskih farmera Agrotech, svoje će 23. izdanje imati od 17. do 19. marta u Kielcu. Međunarodni sajam poljoprivrede svake godine bilježi povećanje broja posjetitelja. Ta se brojka lani popela na 64.330 i dovela sajam u Kielcu među vodeće proljetne sajmove.
Agrotech 2017 i ove će godine izložiti najnovije modele traktora, priključne strojeve, opremu i alat za stočarsku i biljnu proizvodnju.
Na sajmu će se predstaviti i novo sjeme, pesticidi, gnojiva, stočna hrana i dodatci stočnoj hrani kao i infrastruktura potrebna za gradnju gospodarskog dvorišta.
Foto: targikielce.pl
Tagovi
Agrotech 2017 Kielce Poljska Sajam
Autorica
Više [+]
Diplomirani agronom s dugogodišnjim iskustvom u novinarstvu. Urednica je portala Agroklub i donosi najnovije vijesti iz svijeta poljoprivrede.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Tamo gdje je na vrijeme obavljena prihrana, strna žita su u dobroj kondiciji...