Pretraga tekstova
Jedan osamdesetdvogodišnji Nijemac izgubio je svoju burmu dok je radio u bašti u gradu Bad Munstereifelu. Pronašao ju je nakon 3 godine na mrkvi koja je prorasla kroz nju.
Jedan penzioner u Njemačkoj je prije nekoliko dana "pronašao zlato" u svojoj bašti. Naime, riječ je burmi koju je izgubio prije 3 godine. Na njegovu veliku sreću burma se pojavila, i to na mrkvi koja je izrasla kroz nju.
Kako navodi njemačka televizija WDR 82-ogodišnji Nijemac burmu je izgubio dok je radio u svojoj bašti u gradu Bad Munstereifelu. To mu se dogodilo baš kada je trebao proslaviti "zlatni pir" odnosno pedesetogodišnjicu braka.
Televizija WDR prenosi i to da ga je supruga dugo tješila, uvjeravajući ga da će burmu pronaći kad-tad. Nažalost supruga ovog osamdesetdvogodišnjaka preminula je šest mjeseci prije nego što se pokazalo da je bila u pravu.
Izvor:http://www1.wdr.de/
Foto:pixabay.com/alexandra358
Povezana biljna vrsta
Tagovi
Autor
Više [+]
Marinko je profesor književnosti s višegodišnjim novinarskim iskustvom u elektronskim medijima. Osobito je zainteresiran za teme i zbivanja u agraru, a zamjenik je urednika na Agroklubu.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Međunarodno takmičenje u lovu ribe na plovak..."Kup Kečiga 2025." Brčko
Selma Mujić
prije 2 tjedna
Da, taj.... mislim da ima zanimljivu priču :) Da, taj.... mislim da ima zanimljivu priču :)
Danijela Plavšić
prije 2 tjedna
Ovo je pulover, ako me oči dobro služe, sve je u modi hehe.. Ovo je pulover, ako me oči dobro služe, sve je u modi hehe..
Selma Mujić
prije 2 tjedna
Ribolovac u roze prsluku već je priča za sebe ... Ribolovac u roze prsluku već je priča za sebe ...