Pretraga tekstova
Snažno grmljavinsko nevrijeme pogodilo je jučer područje Cazina, a nastala je velika šteta i na poljoprivrednim kulturama.
Jako grmljavinsko nevrijeme praćeno tučom i snažnim vjetrom pogodilo je jučer oko 17:30 Cazin. Zahvaćen je sjeveroistočni dio općine i to naselja Cazin grad, Gnjilavac, Donja i Gornja Koprivna, Ljubijankići, Stijena, Miostrah i Polje.
Tuča je razbijala prozore, automobile, krovove, fasade, ali i sve ostalo što se našlo na putu. Neka naselja ostala su i bez električne energije. Mještani u šoku kažu kako ne pamte da su ikad osjetili ovakvo nevrijeme.
Led je bio veličine oraha, kažu mještani, a nastala je velika materijalna šteta i na poljoprivrednim kulturama, gdje se šteta tek treba procijeniti.
Foto: Cazin.net
Tagovi
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Kroz projekat za podsticajna sredstva za razvoj lovstva i ličnim sredstvima, članovi Lovačkog udruženja „Fazan“ iz Doboja, započeli su izgradnju volijera za fazansku divljač na fazaneriji Bare kod Doboja. Površina novog volijera će biti 400... Više [+]
Kroz projekat za podsticajna sredstva za razvoj lovstva i ličnim sredstvima, članovi Lovačkog udruženja „Fazan“ iz Doboja, započeli su izgradnju volijera za fazansku divljač na fazaneriji Bare kod Doboja.
Površina novog volijera će biti 4000 m2 i omogućiće lakši i sigurniji uzgoj fazanske divljači.