Pretraga tekstova
Kako su saopćili vatrogasci, zapaljeni objekat je bio pun različitih materijala, građe i drugog, a kako je vidljivo na fotografijama uz njega se nalazi i štala
Zahvaljujući brzoj reakciji vatrogasaca spriječena je veća šteta u jednom domaćinstvu u mjestu Gornja Zimca (Halilovići) na području Visokog. Naime, jutros oko sedam sati, stigla je dojava u Profesionalnu vatrogasnu jedinicu o požaru koji je zahvatio pomoćni objekat.
Kako su saopćili vatrogasci, zapaljeni objekat je bio pun različitih materijala, građe i drugog, a kako je vidljivo na fotografijama uz njega se nalazi i štala, te je plamen zahvatio i nekoliko bala sijena.
"Brzom akcijom požar je presječen od obližnje štale, kojoj je i sam prijetio, a koja je bila puna sijena i životinja te je prijetio i stambenom objektu, kući", naveli su visočki vatrogasci.
Požar je u potpunosti ugašen, a pričinjena je veća materijalna šteta. Vatrogasci su se ovom prilikom zahvalili i mještanima koji su do njihovog dolaska gasili rasplamsalu vatru.
Na gašenju požara je učestvovalo sedam vatrogasaca s dva vatrogasna vozila.
Fotoprilog
Tagovi
Požar Pomoćni objekat Štala Visoko Vatrogasci
Autorica
Više [+]
Diplomirani žurnalista i digitalni marketing menadžer, s višegodišnjim iskustvom u tv i web novinarstvu.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
poceo otkup jedne od najcijenjenih gljiva među beračima iste.
tekst- soon :)
Jasmin Hodžić
prije 2 tjedna
Slažem se za ukus, a na tom području ih ima najviše na našem kantonu ! 😇 Slažem se za ukus, a na tom području ih ima najviše na našem kantonu ! 😇
Danijela Plavšić
prije 2 tjedna
Smčak, šmrljci...kako sam samo slabo oko imala nekad 80-tih tražeći ih u selima po dno Vlašića, dok rodica pronađe pet ja tek jednu, a tek ukus Više [+] mmm...meni su sve gljive ljepše od bilo kog pečenja...prava gljivarka :)