Pretraga tekstova
Kamera uhvatila trenutak kada je ruskog stočara napao vuk. Muškarac je u jezivoj borbi za vlastiti život uspio životinju udaviti golim rukama.
Nakon što je vuk ubio dva psa i napao konja, zaletio se prema farmeru. No, udavio ga je svojim golim rukama, piše dailymail.
To je dokazala i snimka koja je uhvatila trenutak kada je muškarca s bakljom napala i ugrizla divlja zvijer na istoku Rusije. Farmer i vuk borili su se u snijegu prije nego što je čovjek uspio prikovati životinju na tlo i zadaviti ju, a sve su to snimile kamere CCTV-a.
Tamošnji mediji pišu da muškarac nije imao vremena pokupiti pušku, a rekao je i da se bojao da će vuk napasti njegovu ostalu stoku, nakon što je usmrtio dva psa i napao konja.
Seljani tvrde da su napadi vuka na pse čuvare i domaće životinje sve češći nakon što su se uništile šume u toj regiji. "Krče se šume pa vukovi gube svoj plijen. Ovo je krivica čovjeka", rekao je jedan mještanin uspoređujući to s tim da su zvijeri ostali bez krova nad glavom i da iz tog razloga napuštaju šume.
Glavna veterinarka te regije, Galina Dzyuba kazala je da su u tijeku ispitivanja usrmćenog vuka na bjesnoću, a tamošnji mediji navode da je i farmer testiran na ovu zaraznu bolest.
Tagovi
Rusija Vuk Zadavio vuka Farmer Stočarstvo
Autorica
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Todora je beba rođena prije 8. mjeseci. Njena mama je Ivanče baštovanče, a ona voli da ide gdje god ide i mama. Tako joj je pravila društvo na II Konferenciji mladih u poljoprivredi koja se održala u Ribniku, od 03. do 05. 09. 2025. godine,... Više [+]
Todora je beba rođena prije 8. mjeseci.
Njena mama je Ivanče baštovanče, a ona voli da ide gdje god ide i mama.
Tako joj je pravila društvo na II Konferenciji mladih u poljoprivredi koja se održala u Ribniku, od 03. do 05. 09. 2025. godine, a u organizaciji MMA- Mreža mladih agropreduzetnika.
To je skup mladih, a i starih, koji vole prirodu, selo, koji se bave poljoprivredom ili samo uživaju u njenim plodovima...
Koji se vole družiti...
Koji vide iskru u svakom čovjeku...
Koji uče jedni od drugih...
Koji se edukuju zarad boljeg sutra, a još boljeg danas...
Koji mnogo vole djecu i vode ih u sve avanture sa sobom...
Todora je ovaj put imala prednost u odnosu na malo starije brata i sestru, i uživala sa mamom u druženju i usavršavanju.
Na ovom putovanju dobila je prvi zubić, i naučila tapšati.
A pošto je bila dobra , mama ju je odvela na seosko domaćinstvo Sladojević da vidi krave i telce, staro čitav jedan dan.
Eto...malo li je...
#RuralFoto #Selo