Pretraga tekstova
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske isplatilo je podsticaje za poljoprivrednu proizvodnju iz 2019. godine.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske posredstvom Agencije za agrarna plaćanja Republike Srpske jučer je isplatilo 1.259.374 KM po osnovu podsticaja za poljoprivrednu proizvodnju iz 2019. godine.
Isplaćena je premija za pšenicu 200 KM po hektaru za pravna lica (ranije je u avgustu isplaćena premija za fizička lica), premija za sjemenski materijal, podsticaji za podršku projektima ruralnog razvioja, podrška prenosu znanja, za opremanje laboratorija, te vanredne potrebe i pomoći.
Sa ovom uplatom, samo u avgustu ove godine, je za podsticaje ukupno isplaćeno oko 7,5 miliona KM, čime je dinamika isplate podsticaja dobila značajno ubrzanje, objavilo je ministarstvo.
Izvori
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede RS
Tagovi
Isplata Podsticaji Poljoprivreda Premija za pšenicu
Autorica
Više [+]
Magistra agroekonomike s iskustvom u poljoprivredi. Svoje znanje i savjete dijeli i s čitateljima Agrokluba.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Međunarodno takmičenje u lovu ribe na plovak..."Kup Kečiga 2025." Brčko
Selma Mujić
prije 2 tjedna
Da, taj.... mislim da ima zanimljivu priču :) Da, taj.... mislim da ima zanimljivu priču :)
Danijela Plavšić
prije 2 tjedna
Ovo je pulover, ako me oči dobro služe, sve je u modi hehe.. Ovo je pulover, ako me oči dobro služe, sve je u modi hehe..
Selma Mujić
prije 2 tjedna
Ribolovac u roze prsluku već je priča za sebe ... Ribolovac u roze prsluku već je priča za sebe ...